An Unbiased View of webmehr

وي گفت: عظمت بيت در استقلالش است و حفظ آن هم جزء واجبات اعضاي بيت است؛ بيت امام بايد از هرگونه تهمت فاصله گرفته و گرفتار برخي جريانات زودگذر نشوند.

دكتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از سایت آینده در گفتگویی مشروح به پرسشهای خبرنگاران آینده در موضوعات مختلف پاسخ داد.

من پس از آخرین نماز جمعه آقای هاشمی، در یادداشتی نوشتم که وقتی آدم به خطبه های ایشان در این نماز جمعه گوش می کند، تازه متوجه می شود که چرا امام خمینی آن قدر به آقای هاشمی نظر داشت و چرا همیشه در بزنگاهها و نقاط حساس، یعنی زمانی که مشکلات سیاسی جدی پیش می آمد، امام حل این مشکلات را به آقای هاشمی ارجاع می داد.

آيت‌الله سيد على محمد دستغيب خواستار ارائه تریبون به موسوی و کروبی شد

اگر جه اطلاعات فردی که مدعی مالکيت اين پول است در اسناد پيوست منعکس است اما مالک اصلی اين پول ملت ايران است. ما اميد واريم در نهايت اين پول به ايران بر گشت داده شود. در اين ميان ما انتظار داريم که منبع واقعی اين پول ها در گزارشات و اسناد مربوط به اقتصاد ترکيه، که توسط صندوق بين المللی پول ارائه می شود، منعکس بشود.

شبکه های اجتماعی : نیاز است که از یک پروفایل برای تمام شبکه های اجتماعی خود مانند فیس بوک، تويیتر، اینستاگرام و سایت وکالت استفاده کنید.

برای تغییر مهر شرکت و اطلاع رسانی به بانک چطور باید نامه بنویسم ؟ رهنمایی میکنید ؟

اگر شما به عنوان یک وکیل دوست دارید تا موکلین بیشتری را در دفاتر خود ملاقات کنید، این مقاله به شما توصیه می کند که امکان مشاوره رایگان برای چند جلسه را در طراحی سایت وکالت خود قرار دهید تا این گونه افراد مشتاق شوند تا مشکلات حقوقی خود را با شما درمبان گذارند و سپس از فرد درخواست کنید که برای حل بهتر مشکلش به دفتر شما مراجعه کند و تبدیل به یکی از موکلین شما شود.

معمولا برای تغییر مهر شرکت اقدام قانونی خاصی انجام نمی‌شود مگر زمانی که در حساب‌های جاری شرکت یا استاد تعهدآور قبلی، مهر شرکت تعریف شده باشد.

به گزارش ایرنا دبیر مجمع تشخص مصلحت نظام در دیدار با رییس دیوان عالی کشور و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، گفت: برخی افراد افراطی قصد دارند از رهبر و دیگران جلوتر بزنند و آرامش مردم را سلب کنند.

من فکر می کنم که حتی اگر هاشمی از مناصب انتصابی اش عزل شود، یکی از زیبایی های شخصیت تاریخی آقای هاشمی این است که ایشان هیچ وقت انفعالی یا واکنشی عمل نمی کند. هاشمی نمی گوید چون من از این مناصب انتصابی حذف شده ام و به من توهین شده است، باید واکنش نشان دهم و این کار را تلافی کنم.

نامه زير با امضای آقايان مهندس سحابی، دکتر صدر و دکتر يزدی برای مدير کل صندوق بين المللی پول ارسال شده است.

افشای فشارهای پنهان به رئیس قوه قضائیه درباره دادگاه انتخابات

به یاد داریم در حالی که این رسانه ها از سقوط پی در پی هواپیماها و کشته شدن صدها تن از هم وطنان مان به آهستگی گذر کردند اما فروریختن قسمتی از تونل توحید را چون بحرانی جلوه دادند و عکس های آنرا در صفحه اول رسانه های خود قرار داده و عنوان کردند که حفاری شتاب زده تونل توحید دلیل آن بوده است و این در حالی است که کارشناسان بر این عقیده اند که علت این امر نشت آب از لوله های فرسوده آب و فاضلاب بود.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “An Unbiased View of webmehr”

Leave a Reply

Gravatar